Net Dekorasyon

USG Taş Yünü
Taş Yünü
Alçıpan Asma Tavan
Alçıpan Bölme Duvar
Alçıpan Duvar Giydirme
Net Dekorasyon
Taş yünü demonte sökülüp takılabilir . Tavanlar için estetik çözüm . Boyanabilir , yıkanabilir .
USG Taş Yünü Alçıpan Asma Tavan Alçıpan Bölme Duvar Alçıpan Duvar Giydirme Net Dekorasyon

Ana Sayfa - Taş Yünü - Asma Tavan - Duvar Giydirme - Bölme Duvar - Referanslarımız - Net Dekorasyon - İrtibat

 

Jetgips Alçı
Tuğla, briket, gazbeton vb. yüzeylerde uygulanabilen, donma ve işleme süreleri uzatılmış, ısı ve ses yalıtım özelliği arttırılmış makina sıva alçısıdır.
Özellikler
Kalite Belgesi : TS 6433
Net Ağırlık : 35 kg
Yayılma Çapı : 1 lt'lik ölçülü kaptan dök. 230-240mm
Basınç Mukavemeti : 25-55 kgf/cm
Eğilmede Çekme Muk : 10-25 kgf/cm
Tüketim Miktarı : 1.5 cm kalınlıkta 15 kg/m
İşleme Süresi : 100-120 dakika
Donma Süresi : 170-180 dakika
Yüzeyin Hazırlanması
Jetgips perlitli makina sıva alçısı, tuğla, briket, gazbeton ve benzeri yüzeylere uygulanabilir. Uygulama yüzeyinde toz, yağ ve benzeri faktörler varsa yüzey temizlik maddeleri ile temizlenir. Düzgün yüzeyli tavanların sıva uygulamasından önce yüzey pürüzlendirilmeli veya harcın yapışmasını sağlayıcı bir malzeme ile astarlanmalıdır.
Harcın Hazırlanması
Uygun dozaj, sıva makinasından çıkacak ilk karışımın 1 litrelik kaba alınıp dökülmesi ile meydana gelen yayılımın 230-240mm çapa ulaşmasıyla elde edilir.
Uygulama Aşaması
Sıva yapılacak yüzeyin düzgünlük kontrolü yapılır, daha sonra her seferde sıva kalınlığı 1.5 cm olacak şekilde uygulama yapılmalıdır. Bu kalınlığa göre kullanılan mastarın boyunu geçmeyecek aralıklarla anolar yerleştirilir.
Sıva makinası ile hazırlanan alçı harcı anolar arasına püskürtülür. Alüminyum mastar ile anolar referans alınıp, doldurulan yüzey düzeltilir. Harcın fazlası sıyrılarak alınır. Bu işlemden sonra yüzeydeki harç, olduğu gibi bırakılır ve diğer anoların dolgusuna geçilir.
Sıva harcı, ön prizini yapmaya başlamadan önce yüzey mala ile perdahlanır. Yaklaşık 1 saat sonra perdahlanan yüzeye su serpilir, yüzey trifil ile parlatılır ve mala ile perdahlanır. .

 

 

Ana Sayfa - Taş Yünü - Asma Tavan - Duvar Giydirme - Bölme Duvar - Referanslarımız - Net Dekorasyon - İrtibatReferanslarımız : Türkiye Finans , Hes Kablo , Gap Güneydoğu Tekstil , Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği , Çalık Holding , Boypaş , İstikbal vs diğerleri ... Onlar bizi tercih etti !

Türkiye Finans  Armada   Türkiye Odalar Borsalar Birliği  Gap Tekstil  Hes Kablo

Boypaş  Çalık Holding  İstikbal

Net dekorasyon 2005 © netdekorasyon.com un tüm hakları Net Dekorasyon Limited Şirketine aittir . 7the24 / GencTR
Valid HTML 4.01 Transitional - Valid CSS! -